Cyklopoint

thumb_up 1000 likes
rate_review 27 Reviews
favorite 17 favorites
Gagarinova 10/A
82105 Bratislava, Slovakia
phone
Click to show phone
Request for information

Cyklopoint Company Information

General information

Sme mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť... Ale kďeže! Sme obyčajní nadšenci, ktorí veria, že cyklistika je to najlepšie pre zdravie a mobilitu. Predávame bicykle a doplnky, ktorým veríme a vieme, že vám budú dlho a dobre slúžiť. Každý bicykel prejde našim profesionálnym servisom, kde ho nastavíme a nakonfigurujeme presne podľa vašich predstáv. Ak k nám prinesiete svoj starý, nerozlučný bicykel, odservisujeme ho tak, aby bol pre vás bezpečný a spoľahlivý. Ak však dáte prednosť novým modelom, u nás si vyberiete z ponuky špičkových bicyklov za najlepšie ceny. Sme jediným miestom na Slovensku, kde si môžete kúpiť špičkové bicykle renomovanej francúzskej značky LOOK alebo parádne talianske Guerciotti. Iba u nás sa môžete obliecť do vynikajúceho slovenského oblečenia Isadore, ktoré pre vás pripravjú bratia Velitsovci. V Cyklopointe nájdete niekoľko pointov: bicyklový Cannondale Point, tretrový Sidi Point, pneumatikový Hutchinson Point aj štýlový mestský Schwinn Point. Ďalej ponúkame švajčiarske bicykle BMC a bicykle značiek Mongoose, GT a Leader Fox. U nás si vyberie naozaj každý and that's the point. Cyklopoint :)

Gagarinova 10/A Bratislava

Opening hours
Monday:
10:00 - 19:00
Tuesday:
10:00 - 19:00
Wednesday:
10:00 - 19:00
Thursday:
10:00 - 19:00
Friday:
10:00 - 19:00
Saturday:
09:00 - 13:00
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+4212/20400788
Linki
Social Accounts
Keywords
Bicycle Store

Cyklopoint Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company