Sigma ProCentrum Szczecin

thumb_up 1154 likes
rate_review 24 Reviews
favorite 29 favorites
Tkacka 65/A
70-556 Szczecin, Poland
phone
Click to show phone

Sigma ProCentrum Szczecin Company Information

General information

Sigma ProCentrum jest siecią profesjonalnych salonów specjalizujących się w testowaniu, wypożyczaniu oraz sprzedaży wysokiej jakości obiektywów.

Nasz oddział w Szczecinie prowadzi swoją działalność już 6 rok, powiększając sukcesywnie grono miłośników fotografii. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, rzetelność i elastyczność. Odwiedzają nas nie tylko zawodowcy, ale także każdy, kto chciałby zacząć swoją przygodę z fotografią. Nasi doradcy specjalizują się w indywidualnym podejściu do każdego klienta, dzięki czemu świat obiektywów nie musi być czymś skomplikowanym. Dobór odpowiedniego sprzętu na miarę możliwości kupującego, staje się gwarantem fachowego wykonania zdjęcia i początkiem pasjonującej przygody z fotografią.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, salon Sigma ProCentrum w Szczecinie oferuje swoje usługi i Internecie. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy przystępną w użytkowaniu stronę internetową, na której z łatwością można wyszukać pożądany obiektyw, jak i całą gamę podczepień. Oferujemy także bogaty pakiet informacji wraz z pełnym opisem produktu, wsparcie techniczne, a także konsultacje i opinie na temat sprzętu. To wszystko jest już do Państwa dyspozycji bez potrzeby odwiedzania salonu. Gwarantujemy szybką i profesjonalną wysyłkę oraz 100 % satysfakcję z zakupu w naszym sklepie.

Jakość i zadowolenie klienta to nasze priorytety.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą: obiektywów fotograficznych Sigma, telekonwerterów Sigma, lamp błyskowych Sigma, filtrów fotograficznych Marumi, statywy Slik i Hahnel, karty pamięci Integral, torby i plecaki foto Case Logic, Thule,
akumulatory i ładowarki Hahnel,
kart pamięci Integral,
edukacyjne zabawki Smykałka,
torby, futerały i plecaki na laptopa 15" orz 17": Thule, Skink, Case Logic,

obiektywy m.in.:
Sigma obiektyw digital A 18-35/1.8 DC HSM
Sigma obiektyw A 20/1.4 DG HSM
Sigma obiektyw A 24/1.4 DG HSM
Sigma obiektyw A 35/1.4 DG HSM
Sigma obiektyw A 24-35/2 DG HSM
Sigma obiektyw A 50/1.4 A DG HSM
Sigma obiektyw C 150-600/5-6.3 DG OS HSM

Tkacka 65/A Szczecin

Opening hours
Monday:
09:00 - 19:00
Tuesday:
09:00 - 19:00
Wednesday:
09:00 - 19:00
Thursday:
09:00 - 19:00
Friday:
09:00 - 19:00
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+48914440705
Linki
Social Accounts
Keywords
Photographer, Electronics Wholesaler, Wholesaler Household Appliances

Sigma ProCentrum Szczecin Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company